Haridusspetsialist

Põhja-Sakala Vallavalitsus
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Lembitu pst 42

Töö kirjeldus

Haridusspetsialisti põhiülesanneteks on Põhja-Sakala valla haridusalase töö koordineerimine ja selle kvaliteetse toimimise tagamine ning haridusvaldkonna arengusuundade kavandamine.Peamised ülesanded:Põhja-Sakala valla üldhariduskoolide, koolieelsete lasteasutuste ning huvikoolide tegevuse koordineerimine ning nende nõustamine hariduskorralduslikes küsimustes;valla haridusvaldkonna analüüsimine ja arengusuundade väljatöötamise koordineerimine;valla haridusasutuste omavahelise ja organisatsioonide koostöö loomine ja arendamine;haridusalaste õigusaktide eelnõude ettevalmistamine;koolikohustuslike laste üle arvestuse pidamine ja koolikohustuse täitmise jälgimine ning probleemküsimuste lahendamine;ülevallaliste haridusürituste koordineerimine ja vajadusel korraldamine.
Kandideerimiseks esitada avaldus, CV ja motivatsioonikiri, haridust tõendava dokumendi koopia ja muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks. Dokumendid palume esitada hiljemalt 08. novembriks 2019 Põhja-Sakala Vallavalitsusele aadressil Lembitu pst 42, Suure-Jaani linn, 71502 Viljandi maakond või e-posti aadressil pohja-sakala@pohja-sakala.ee

- Haridusspetsialisti põhiülesanneteks on Põhja-Sakala valla haridusalase töö koordineerimine ja selle kvaliteetse toimimise tagamine ning haridusvaldkonna arengusuundade kavandamine
- Peamised ülesanded:Põhja-Sakala valla üldhariduskoolide, koolieelsete lasteasutuste ning huvikoolide tegevuse koordineerimine ning nende nõustamine hariduskorralduslikes küsimustes
- valla haridusvaldkonna analüüsimine ja arengusuundade väljatöötamise koordineerimine
- valla haridusasutuste omavahelise ja organisatsioonide koostöö loomine ja arendamine
- haridusalaste õigusaktide eelnõude ettevalmistamine
- koolikohustuslike laste üle arvestuse pidamine ja koolikohustuse täitmise jälgimine ning probleemküsimuste lahendamine
- ülevallaliste haridusürituste koordineerimine ja vajadusel korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Nõudmised kandidaadile:erialane kõrgharidus
- haridusvaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine
- väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- pingetaluvus
- otsustus- ja vastutusvõime
- väga hea eesti keele suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus.Kasuks tuleb:juhtimise kogemus
- varasem töökogemus haridusvaldkonnas
- ürituste korraldamise kogemus.

Omalt poolt pakume

- Mitmekesist ja väljakutseid võimaldavat tööd
- konkurentsivõimelist palka
- toetavat ja sõbralikku töökollektiivi.

Kontakt:
Kristi Laane
kristi.laane@pohja-sakala.ee
56469762