Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
02.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Tööstuse tn 7

Töö kirjeldus

Tellimuste tootmiseks ettevalmistamine ja koordineerimine.Tootmisplaanide täitmise jälgimine.Tootmisjuhi abistamine ja vajadusel asendamine.Operaatorite ja seadistajate nõustamine(tootmisplaanis planeeritud töö jaotamine tootmistöölistele, probleemide lahendamine, töötulemuste kontroll jne).Töö tootmisprogrammiga (andmete sisestamine, info kogumine).
Tule 09. või 10. oktoobril kell 9.00 OÜ PMT avatud uste päevadele! Tutvustame Sulle tootmist ja töötingimusi Paide tehases. Registreeri end kindlasti, et sinu osalemine oleks võimalik. Täpsem info töötukassa kodulehel: https://www.tootukassa.ee/content/jarvamaa-ettevotete-avatud-uste-paevad-0710-11102019
OÜ PMT varasema nimega Paide Masinatehas on 1993. aastal loodud metallitöötlemise ettevõte. Ettevõtte konkurentsieeliseks on efektiivsus tootmises ja põhjalikud teadmised metallitöötluse valdkonnas.

Kohustused

- Tellimuste tootmiseks ettevalmistamine ja koordineerimine
- Tootmisplaanide täitmise jälgimine
- Tootmisjuhi abistamine ja vajadusel asendamine
- Operaatorite ja seadistajate nõustamine(tootmisplaanis planeeritud töö jaotamine tootmistöölistele, probleemide lahendamine, töötulemuste kontroll jne)
- Töö tootmisprogrammiga (andmete sisestamine, info kogumine)

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus meeskonna juhina
- planeerimise ja inimeste juhtimise oskus

Omalt poolt pakume

- Ettevõttepoolseid täiendkoolitusi
- arenguvõimalusi eksportivas ettevõttes
- ettevõttesisest rotatsiooni.

Kontakt:
Madis Kõonurm
pmt@pmt.ee
5696 8668