IT-analüütik

Maanteeamet
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
25.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Teelise tn 4

Töö kirjeldus

• analüüsida organisatsiooni äriprotsesse, neid toetavaid infosüsteeme ning koostada nende põhjal lähteülesandeid;• hinnata olemasolevate lahenduste funktsionaalsust;• analüüsida vajalike ressursside olemasolu ja vajadust tulevikus;• analüüsida olemasolevate süsteemide loogikast tulenevaid probleeme;• töötada välja ärianalüüsi raamistik ja põhimõtted, modelleerimismetoodika;• osaleda keerukamate süsteemide arhitektuuri loomisel;• olla konstruktiivne partner nii valdkondlikele tellijatele kui arendajatele.
Saada oma CV ja motivatsioonikiri personaliosakonna e-posti aadressil konkurss@mnt.ee või kandideeri värbamisportaalide CV-Keskus või CV-Online kaudu. Motivatsioonikirjas kajasta, milles näed analüütiku väljakutset/eesmärke Maanteeametis.Lisainfot töö kohta annab Maanteeameti it-osakonna juhataja Taavi Sepp e-postiaadressil taavi.sepp@mnt.ee.
Maanteeamet kujundab turvalist ja toimivat liikluskeskkonda.

- • analüüsida organisatsiooni äriprotsesse, neid toetavaid infosüsteeme ning koostada nende põhjal lähteülesandeid
- • hinnata olemasolevate lahenduste funktsionaalsust
- • analüüsida vajalike ressursside olemasolu ja vajadust tulevikus
- • analüüsida olemasolevate süsteemide loogikast tulenevaid probleeme
- • töötada välja ärianalüüsi raamistik ja põhimõtted, modelleerimismetoodika
- • osaleda keerukamate süsteemide arhitektuuri loomisel
- • olla konstruktiivne partner nii valdkondlikele tellijatele kui arendajatele

Nõudmised kandidaadile

- • kõrgharidus ning head IT-alased baasteadmised ja erialane ettevalmistus
- • hea tehniline taiplikkus
- analüüsioskus ja süsteemsus
- • soov ja oskus märgata
- kuidas asju paremaks teha
- • vähemalt 5-aastane valdkondlik töökogemus
- • suurepärane organiseerimisvõime ja suhtlemisoskus.

Omalt poolt pakume

- • põnev töö, mille tulemusi tajume me kõik
- • paindlikud töötingimused stabiilse ja usaldusväärse tööandja juures
- • arendavad koolitused
- • igakuine sporditoetus
- • 35-päevane põhipuhkus. Puhata saad soovi korral ka suvel. Lisaks võimaldame Sulle 3 tervispäeva aastas.

Kontakt:
pille.kask@mnt.ee
59185949