Tegevusjuhendaja

Sihtasutus Hiiu Ravikeskus
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
22.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Laste tn 1

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendaja ülesanneteks on SA Hiiu Ravikeskuse klientide tegevusvõime hindamine ning nende vajadustele vastava individuaal- või rühmatöö läbiviimine, samuti loovtegevuste juhendamine. Tegevusjuhendaja töö eesmärgiks on erinevate tegevuste kaudu säilitada ja suurendada meie klientide iseseisvat toimetulekuvõimet.
Kandideerimiseks palume saata oma CV koos palgasooviga e-posti aadressile personal@hiiu.med.ee. Lisainfot SA Hiiu Ravikeskuse kohta saab aadressilt http://www.hiiuravikeskus.ee/.
SA Hiiu Ravikeskus on üks suurimatest õendusabikeskustest Eestis. Asume Tallinnas, Nõmmel ning osutame peamiselt stasionaarset õendusabiteenust.

- Tegevusjuhendaja ülesanneteks on SA Hiiu Ravikeskuse klientide tegevusvõime hindamine ning nende vajadustele vastava individuaal- või rühmatöö läbiviimine, samuti loovtegevuste juhendamine
- Tegevusjuhendaja töö eesmärgiks on erinevate tegevuste kaudu säilitada ja suurendada meie klientide iseseisvat toimetulekuvõimet

Nõudmised kandidaadile

- Meie poolt otsitav tegevusjuhendaja tunneb oma ala
- on läbinud tegevusjuhendaja koolituse ja omab eelnevat töökogemust eakate inimestega. Loodame
- et tegevusjuhendaja on hea suhtleja ja meeskonnatöötaja
- talub pinget
- suudab lahendada probleeme ja võtta vastu otsuseid
- on empaatiline
- tolerantne
- kannatlik ja loov ning oskab toime tulla erinevate inimestega

Omalt poolt pakume

- Vastutusrikast tööd, eneseteostusvõimalust ning sõbralikku kollektiivi.

Kontakt:
Mare Sotnik
personal@hiiu.med.ee
5687 3107