Kojamees

ARI Puhastus OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Korteriühistu territooriumi korrashoid,majaesise kõnnitee, välistreppide ja hoovi puhastus lahtisest prahist.Prügikastide ja –konteinerite ümbruse puhastamine.Eesmärgiks on hoida teed, trepid, konteinerite plastid ja juurdepääsuteed lumevabad.Käiguteede ja välistreppide libedustõrje graniitliivaga.

- Korteriühistu territooriumi korrashoid,majaesise kõnnitee, välistreppide ja hoovi puhastus lahtisest prahist
- Prügikastide ja –konteinerite ümbruse puhastamine
- Eesmärgiks on hoida teed, trepid, konteinerite plastid ja juurdepääsuteed lumevabad
- Käiguteede ja välistreppide libedustõrje graniitliivaga

Nõudmised kandidaadile

- Töötahe.Valmisolek füüsiliseks tööks. Ausus ja kohusetundlikkus

Omalt poolt pakume

- Tööd sõbralikus kollektiivis.
- Kaasaegseid töövahendeid ja töötingimusi.
- Kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisid.

Kontakt:
Irina Aleksejeva
puhastusteenusou@gmail.com
+37258589605