Loomade hooldaja - Tallinna loomade varjupaika

Varjupaikade mittetulundusühing
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
31.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare tee 85

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk on tagada kodutute loomade varjupaigas olevate loomade igakülgne hooldamine.Töötaja hooldab loomi (vastavalt normidele söötmine, jootmine, igapäevane looma pidamiskoha puhastamine, koertega jalutamine).Hoiab puhtana varjupaiga territooriumi, suhtleb varjupaiga külastajatega ja vabatahtlikega.Jälgib igapäevaselt loomade tervislikku seisundit ja teavitab muudatustest varjupaiga veterinaari.Paigutab püütud loomad ettevalmistatud hoiukohta.Koristab ja hoiab puhtana varjupaiga üldkasutatavad ruumid.
CV ja motivatsioonikiri palun saata e- mailile merike.torm@varjupaik.eeLisainfo telefonil: 5167099
Kes me oleme: Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, ja Võru. Oleme oma tegutsemisaja jooksul saatnud uutesse kodudesse üle 11 000 looma.Meie visioon: Igal loomal on oma kodu.Meie missioon: Aidata loomad koju tagasi, leida omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi soovimatute lemmikloomade arvukusest.Meie põhiväärtused: Hooli loomadest. Tee teistega koostööd. Austa ja toeta

- Ametikoha põhieesmärk on tagada kodutute loomade varjupaigas olevate loomade igakülgne hooldamine
- Töötaja hooldab loomi (vastavalt normidele söötmine, jootmine, igapäevane looma pidamiskoha puhastamine, koertega jalutamine)
- Hoiab puhtana varjupaiga territooriumi, suhtleb varjupaiga külastajatega ja vabatahtlikega
- Jälgib igapäevaselt loomade tervislikku seisundit ja teavitab muudatustest varjupaiga veterinaari
- Paigutab püütud loomad ettevalmistatud hoiukohta
- Koristab ja hoiab puhtana varjupaiga üldkasutatavad ruumid

Nõudmised kandidaadile

- Töötaja on hea suhtlemisoskusega ja pingetalusvusega ning tugeva empaatiavõimega.Töö eeldab kogemust loomadega suhtlemisel
- nende käitumise tundmist
- oskust hinnata looma tervisklikku seisukorda välisel vaatlusel

Omalt poolt pakume

- Võimalust aidata kodutuid loomi ning anda oma panus lemmikloomade pidamise kultuuri arendamisele.

Kontakt:
Merike Torm
merike.torm@varjupaik.ee
5167099