Ettekandja/kelner

OÜ Tikupoiss
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Järva maakond, Järva vald, Imavere küla, Paiaristi

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks ülesanneteks saavad:- rõõmsameelne ja hooliv klienditeenindus, et igaüks tunneks end teretulnuna;- tellimuste täpne vastuvõtmine ja edastamine;- jookide valmistamine;- jookide ja toidu serveerimine vastavalt nõuetele ja vajadusele;- saali korrashoid;- töö kassaga.

Imaveres asuv Baltimaade kõige ägedama tankla juurde kuuluv restoran otsib usinaid töökäsi.

- Sinu põhilisteks ülesanneteks saavad:- rõõmsameelne ja hooliv klienditeenindus, et igaüks tunneks end teretulnuna
- - tellimuste täpne vastuvõtmine ja edastamine
- - jookide valmistamine
- - jookide ja toidu serveerimine vastavalt nõuetele ja vajadusele
- - saali korrashoid
- - töö kassaga

Nõudmised kandidaadile

- SA SOBID MEILE
- kui:Sa oled viks ja viisakas ning särasilmne
- tahad teha tööd ja areneda
- armastad suhelda
- Sulle meeldib inimeste eest hoolt kanda

Omalt poolt pakume

- ME SOBIME SULLE, kui:
- - Sa pead lugu heast söögist-joogist ja teenindusest ning soovid seda teistelegi pakkuda
- - Sulle meeldib töötada uues majas, suurepärastes töötingimustes
- - Sa oled meeskonnatöötaja
- - Sulle sobib vahetustega töö
- - Sa tahad saada korralikku palka.

Kontakt:
Kirsi Zirel
info@tikupoiss.ee
524 7354