Majahoidja

Tallinna Keskraamatukogu
Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
20.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 8

Töö kirjeldus

• Raamatukogu hoonete territooriumi ja kõnniteede puhtana hoidmine;• riigilipu heiskamine ja langetamine;• lehtede koristamine ja muru niitmine;• lumekoristus ja libeduse tõrje;• prügikastide tühjendamine jm.

- • Raamatukogu hoonete territooriumi ja kõnniteede puhtana hoidmine
- • riigilipu heiskamine ja langetamine
- • lehtede koristamine ja muru niitmine
- • lumekoristus ja libeduse tõrje
- • prügikastide tühjendamine jm

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlikkus ja täpsus
- soov teha füüsilist tööd väitingimustes. Kasuks tuleb eelnev töökogemus majahoidjana või muul sarnasel töökohal

Omalt poolt pakume

- - Tähtajatu töösuhe,
- - sõbralikud töökaaslased.

Kontakt:
Ruth Pilder
personal@tln.lib.ee
6830904