Rapla maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
24.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Viljandi mnt 17

Töö kirjeldus

Hariduse ja kultuuritöö peaspetsialist on tippspetsialistide teenistusgruppi kuuluv ametnik, kelle peamisteks tööülesanneteks on Rapla valla haridus-, noorsootöö-, kultuuri- ja spordivaldkonna tegevuste koordineerimine ja korraldamine. Töökirjeldusega saab tutvuda Rapla valla kodulehel https://rapla.kovtp.ee/vabad-tookohad
Konkursil osalemiseks esita:• kirjalik avaldus ja motivatsioonikiri koos palgasooviga;• avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele vastavuse kinnitus;• elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik;• haridust tõendavate dokumentide koopiad;• muud dokumendid, mida pead oluliseks.

- Hariduse ja kultuuritöö peaspetsialist on tippspetsialistide teenistusgruppi kuuluv ametnik, kelle peamisteks tööülesanneteks on Rapla valla haridus-, noorsootöö-, kultuuri- ja spordivaldkonna tegevuste koordineerimine ja korraldamine
- Töökirjeldusega saab tutvuda Rapla valla kodulehel https://rapla
- kovtp
- ee/vabad-tookohad

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb:• töökogemus avalikus teenistuses riigi või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses
- • eelnev töökogemus haridus- ja/või kultuurivaldkonnas (eelistatud on haridusvaldkond)
- • valdkondlikuks tööks vajalikke arvutiprogrammide kasutamise oskus
- • vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil
- • sõiduki juhtimisõigus ja isikliku auto kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume

- • huvitavat, mitmekesist ja vastutusrikast tööd
- • põhipuhkust 35 kalendripäeva aastas
- • asjatundlikke ja pühendunud kolleege
- • kaasaegseid töövahendeid
- • haigushüvitist haigestumise teisest päevast
- • erialaseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi
- • soodustusi oma tervise hoidmiseks.

Kontakt:
Jüri Morozov
juri.morozov@rapla.ee
5389 2441