Administraator

Business Technologies OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
31.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 50a

Töö kirjeldus

Koolituslepingute vormistamine ja arvete väljastamine;ettevõtte bürootöö korraldamine;korra tagamine kontoris ja õpperuumides;õppeprotsessi organiseerimine;kohvi valmistamine;riiklike ametkondade külastamine juhtkonna korraldusel;suhtlemine külastajate ja klientidega kohapeal ja telefonitsi;raamatupidaja kohustuste täitmine

Business Technologies OÜ on BT Ärikooli asutaja ja pakub õppimisvõimalust aastast 2007.Pakume raamatupidamis-, ettevõtlus- ja arvutikursuseid. Meil on ka moekool, kus õpetatakse välja rätsepaid ja õmblejaid. Arendame ka oma keeltekooli ning viime läbi eesti, inglise ja teiste võõrkeelte õpet. Meid ümbritsev maailm on pidevas muutumises – muudatused on toimunud meie riigi poliitikas ja majanduses – see kõik eeldab uute teadmiste omandamise vajadust. Neid teadmisi tuleb pakkuda õigeaegselt, alles siis muutuvad need meie klientidele vajalikuks. Analüüsides kaubaturge  ja selgitades välja meie klientide vajadusi, üritame pakkuda koolitusi, mis aitavad neil teha edukat karjääri ning muudavad kergemaks nende igapäeva töö.Selleks, et abistada teisi, peab ka endal olema kaasaegseid teadmisi ning kogemusi. Sellest juhindudes, töötame koos kõrgtasemel professionaalidega, kes tahavad ja oskavad anda edasi oma kogemusi teistele.Me loodame ka edaspidi olla Teie kõrval ning olla Teile kasulikud!

Kohustused

- Koolituslepingute vormistamine ja arvete väljastamine
- ettevõtte bürootöö korraldamine
- korra tagamine kontoris ja õpperuumides
- õppeprotsessi organiseerimine
- kohvi valmistamine
- riiklike ametkondade külastamine juhtkonna korraldusel
- suhtlemine külastajate ja klientidega kohapeal ja telefonitsi
- raamatupidaja kohustuste täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Vajatakse kultuurset ja intelligentset inimest
- kellel on kontoritöö kogemus
- soovitavalt kõrgharidus
- aga ka vastutustunne
- hoolsus
- suhtlusoskus
- organiseerimisoskus

Omalt poolt pakume

- Töö on vahetusega, head töötingimused

Kontakt:
Olga Kulik
buseduc@buseduc.com
6729777