Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
27.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Teelise tn 4

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on: • mootorsõidukijuhi koolitajate ning autojuhi ameti- ja täiendkoolituse koolitajate nõustamine ja juhendamine• mootorsõidukijuhi koolitajate tegevusloa taotluste ja nende vastavuse kohta hinnangute andmise korraldamine• mootorsõidukijuhi järelkoolituse läbiviimiseks tunnustuse andmise korraldamine• eksamiosakonna ülesannete ja funktsioonide osas andmete kogumine ja analüüsimine
Tundsid, et need märksõnad käivad Sinu kohta? Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 27.10.2019 aadressile konkurss@mnt.ee . Kandideerida on võimalik ka värbamisportaalide CV Keskus ja CV-Online kaudu. Lisainfot töö sisu kohta annab Maanteeameti eksamiosakonna juhataja Tarmo Vanamõisa e-posti aadressil tarmo.vanamoisa@mnt.ee ning kandideerimisega seotud küsimustes personaliosakonna peaspetsialist Teele Sepp telefonil 5305 1735 või e-posti aadressil teele.sepp@mnt.ee.
Maanteeamet kujundab turvalist ja toimivat liikluskeskkonda.

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind meie meeskonnaga liituma
- kui Sul on: • põhjalikud teadmised juhtimisõiguse taotlemise
- andmise ja piiramise või kehtivuse lõpetamise toimingutest ning tegevusi reguleerivatest juhenditest• põhjalikud teadmised kaasaegsetest mootorsõidukijuhi õpetamise põhimõtetest
- juhi käitumise psühholoogilistest aspektidest
- sõidueksami ülesehitusest ja metoodikast ning hindamisest• kõrgharidus• kehtiv mootorsõiduki juhtimisõigus vähemalt 5 aastat• väga hea arvutikasutusoskus• väga hea eesti keele oskus
- hea inglise keele oskus valdkondliku sõnavara valdamisega
- hea vene keele oskus Tulevaselt kolleegilt ootame väga head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust
- oskust korraldada koostööd avalike huvide elluviimiseks
- analüütilist mõtlemist
- otsustus- ja vastutusvõimet
- oskust keskenduda lahendustele ning toime tulla pingelistes olukordades
- teistele eeskujuks olevat liikluskäitumist ja ametnikule sobivat laitmatut reputatsiooni.

Omalt poolt pakume

- Meiega oled õigel teel
- Meiega on Sul:
- • suur roll ja mõju juhi liiklejate ohutuse suurendamisel
- • põnev ja mitmekülgseid arenguvõimalusi pakkuv töö
- • igakuine sporditoetus ning muud tervist edendavad võimalused
- • 35-päevane põhipuhkus ja 3 tervisepäeva aastas
- • ühised traditsioonid ja ettevõtmised

Kontakt:
Teele Sepp
teele.sepp@mnt.ee
53051735