Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
24.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1

Töö kirjeldus

Viru Vangla kolmanda üksuse põhiülesanded on korraldada alaealiste vahistatute ning alaealiste ja noorte süüdimõistetute järelevalvet ning vangistuse täideviimist, valvata alaealiste ja noorte kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri pandud kohustuste täitmise järele ning soodustada kriminaalhooldusaluste sotsiaalset kohanemist, et mõjutada neid hoiduma kuritegude toimepanemisest. Psühholoogi põhiülesanded on kinnipeetavatele psühholoogilise abi osutamine, toimetuleku parandamine, õiguskuuleka käitumise motiveerimine ning resotsialiseerimise protsessi soodustamine läbi kriminogeensete riskide maandamise.

- Psühholoogi põhiülesanded on kinnipeetavatele psühholoogilise abi osutamine, toimetuleku parandamine, õiguskuuleka käitumise motiveerimine ning resotsialiseerimise protsessi soodustamine läbi kriminogeensete riskide maandamise

Nõudmised kandidaadile

- OOTAME SIND KANDIDEERIMA
- KUI:• Sul on erialane kõrgharidus (psühholoogia)• valdad eesti keelt kõrgtasemel (C1) ja vene keelt suhtlustasemel• Sul on hea suhtlusoskus ning väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus• oled tolerantne
- empaatiline

Omalt poolt pakume

- • töötasu 1350 eurot kuus
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • huvitavat ja arendavat tööd
- • arenemis- ja koolitusvõimalusi
- • toetavat ja nooruslikku meeskonda
- • hüvitist alates teisest haiguspäevast
- • tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, jooga jne)
- • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637815