Pakendipressi operaator

HAVI Logistics OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Rae vald, Pildiküla, Põrguvälja tee 3

Töö kirjeldus

- Papi ja kile nõuetekohane sorteerimine.- Papi ja kile pressimine kanalpressi abil ning valmistoodangu laadimine autosse.- Kauplustest tagasituleva materjali käitlemine laos
Kandideerimiseks palun saata oma CV aadressile jobs.ee@havi.com või läbi CV Keskuse.
HAVI Logistics OÜ osutab logistikateenuseid Eesti juhtivale jaekaubandusettevõttele RIMI Eesti Food AS.HAVI Logistics OÜ kuulub rahvusvahelisse kontserni HAVI Grupp, kelle tütarfirmad tegutsevad 32 riigis üle Euroopa.Täna on HAVI Logistics OÜ tööandjaks 230-le inimesele.

Kohustused

- - Papi ja kile nõuetekohane sorteerimine
- - Papi ja kile pressimine kanalpressi abil ning valmistoodangu laadimine autosse
- - Kauplustest tagasituleva materjali käitlemine laos

Nõudmised kandidaadile

- - kohusetundlikkus
- - füüsiline vastupidavus
- - hea pingetaluvus

Omalt poolt pakume

- - Kindlat töökohta rahvusvahelises ettevõttes
- - Tööalast väljaõpet
- - Erinevaid firmasiseseid soodustusi ja meeskonnaüritusi
- - Soodsat kohapealset toitlustust.

Kontakt:
jobs.ee@havi.com
+372 5551 5078