Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Luunja vald, Lohkva küla, Valguse tee 4

Töö kirjeldus

- objektide välisalade üldise heakorra tagamine ning korrashoiu jälgimine;- niitmine ning trimmerdamine;- kõnniteede ja territooriumi lume- ja libedusetõrje;- vajadusel erinevad haljastustööd;- vajadusel erinevad abitööd objektide juures.
Palume saata oma CV e-mailile: giga@giga.ee

- - objektide välisalade üldise heakorra tagamine ning korrashoiu jälgimine
- - niitmine ning trimmerdamine
- - kõnniteede ja territooriumi lume- ja libedusetõrje
- - vajadusel erinevad haljastustööd
- - vajadusel erinevad abitööd objektide juures

Nõudmised kandidaadile

- Heakorratöö tundmine ning eelnev töökogemus sarnastel töödel
- töötahe ning ilumeel
- ausus ja kohusetundlikkus
- valmisolek töötada ka nädalavahetustel vastavalt graafikule

Omalt poolt pakume

- - mitmekesist ning stabiilset tööd meeldivas välikeskkonnas
- - vajalikke töövahendeid
- - tööle vastavat tasu.

Kontakt:
Victoria Tisler
giga@giga.ee
+372 5118589