Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
23.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kooli tn 2a

Töö kirjeldus

Vanemkriminaalhooldusametniku peamised ülesanded on teostada kriminaalhooldust kõrge ja väga kõrge kohtlemisvajadusega kriminaalhooldusaluste üle eesmärgiga mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest, läbi viia erinevaid sotsiaalprogramme, juhendada kriminaalhooldusametnikke ning arendada kriminaalhooldusvaldkonda.

Nõudmised kandidaadile

- OLED SOBIV KANDIDAAT
- KUI:• Sul on akadeemiline või rakenduskõrgharidus sotsiaaltöö
- sotsiaalteenuste
- psühholoogia
- kasvatusteaduste

Omalt poolt pakume

- • töötasu alates 1250 eurot kuus
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • huvitavat ja arendavat tööd
- • arenemis- ja koolitusvõimalusi
- • meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- • hüvitist alates teisest haiguspäevast
- • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637815