Abitööline - Laagri lasteaia Daily sööklas

Baltic Restaurants Estonia AS
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
06.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Männimetsa tee 53

Töö kirjeldus

Erinevate abitööde teostamine köögis (tükeldamine, praadimine, keetmine jne),nõudepesu nõudepesumasinaga;lasteaia toidu pakendamine, komplekteerimine,koristamine.
Kandideerimiseks ja info saamiseks helistage kontaktnumbril 5300 2971.
Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

- Erinevate abitööde teostamine köögis (tükeldamine, praadimine, keetmine jne),nõudepesu nõudepesumasinaga
- lasteaia toidu pakendamine, komplekteerimine,koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Sind iseloomustavad töökus
- kohusetundlikkus
- positiivne suhtumine töösse ja kollektiivi
- oled abivalmis ja usaldusväärne
- puhas ja kiire

Omalt poolt pakume

- Tööriided tööandja poolt. Ettevõttepoolsed soodustused, sh väga soodne lõunasöök. Ametlik ja stabiilne sissetulek. Täiendav tervisekindlustus.

Kontakt:
cv.ee@balticrest.com
53002971