Remondimees

Ehitiste viimistlus OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 174b

Töö kirjeldus

Kindlustusjuhtumitega seotud korterite-, äripindade remonditööd. Parketi ja põrandaliistude paigaldus, kipsseinte- ja lagede ehitus, ripplagede paigaldus, mööbli demontaaž ja montaaž, pistikute ja lülite vahetus, uste paigaldus jne.

Oleme spetsialiseerunud hoonete remondi- ja siseviimistlustööde teostamisele. Meie klientideks on äripindade-, korterite- ja eramute omanikud ja korterite ühistud.

- Kindlustusjuhtumitega seotud korterite-, äripindade remonditööd
- Parketi ja põrandaliistude paigaldus, kipsseinte- ja lagede ehitus, ripplagede paigaldus, mööbli demontaaž ja montaaž, pistikute ja lülite vahetus, uste paigaldus jne

Nõudmised kandidaadile

- Aus ja distsiplineeritud
- kellaaegadest kinnipidav ja alkoholiga mitteliialdav. Plaatimistööde oskus tuleb kasuks

Omalt poolt pakume

- Ametlikku ja stabiilset aastaringset tööd.
- Auto olemasolul kütuse kompensatsiooni või muid kokkuleppeid.
- Tööks vajalikke tööriistu.
- Soovi korral võimalus lisatasu teenida võttes juurde lisatööd.
- Vaheldusrikast tööd kuna iga objekt on erinev.

Kontakt:
Toomas Luts
info@siseviimistlus24.ee
5583642