Veoautojuht

Osaühing DUO AUTO
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Tehnika tn 5

Töö kirjeldus

Puisteainete vedu üle Eesti. Aeg-ajalt ka Soome ja Euroopa riigid. Töö algus ja lõpp Paikusel (Pärnu maakond).
Helistamise kellaajad tööpäeviti kell 09.00 – 17.00
Duo Auto OÜ on asutatud 2001. aastal ja tegeleb puisteainete veoga Eestis

Kohustused

- Puisteainete vedu üle Eesti
- Aeg-ajalt ka Soome ja Euroopa riigid
- Töö algus ja lõpp Paikusel (Pärnu maakond)

Nõudmised kandidaadile

- Digitaalne autojuhi kaart
- valmisolek füüsiliseks tööks
- oskus oma aega efektiivselt planeerida
- koostöövalmidus ja täpsus
- kohusetundlikkus ja ausus

Omalt poolt pakume

- Töö kogenud meeskonnas ja stabiilses ettevõttes. Korralikud veokid. Palk alates 1300 eurot kuus.

Kontakt:
Andres Laas
duoauto2001@gmail.com
56628867