Vormihooldusmehaanik

Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pikk tn 62e

Töö kirjeldus

Vormide ja abivahendite puhastamine, hooldamine, markeerimine, ladustamine ning vormikaartide pidamine.
Töö on vahetustega. E-R hommikune vahetus 06.00-14.30 ja õhtune vahetus 14.30-23.00. Osa tööpäevi kokkuleppel 8.00-16.30.Lisainformatsiooni saate telefonil 45 30400. CV palume saata: HR.Kuressaare@trelleborg.com või rena.kaup@trelleborg.com
Trelleborg Industrial Products Estonia kuulub 100% Trelleborg grupi koosseisu, mis on maailma üks juhtivaid polümeermaterjalide arendajaid ja tootjaid.Trelleborgi Kuressaare tehase põhitegevus on kummi-, metall,- ja silikoon detailide ning koostude tootmine masina,- ja autotööstuse ettevõtetele Euroopa regioonis.

- Vormide ja abivahendite puhastamine, hooldamine, markeerimine, ladustamine ning vormikaartide pidamine

Nõudmised kandidaadile

- Vajame tublit inimest
- kes on:- kiire õppimisvõimega
- - kohusetundlik
- - järjepidev
- - täpne

Omalt poolt pakume

- - väljaõpet ja koolitusi
- - kõiki tööks vajalikke vahendeid, sh iganädalaselt puhtaid tööriideid
- - sõidukompensatsiooni tööle ja koju sõitmiseks peale katseaega
- - terviseraha (spordiklubi, veekeskus, massaaž).

Kontakt:
HR.Kuressaare@trelleborg.com
5136396