Tootmisoperaator

Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pikk tn 62e

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on kummidetailide pressimine, puhastamine, detailide järeltöötlus, pakkimine.
Töötaja peab kandma ametikohal nõutud isikukaitsevahendeid. CV palume saata: HR.Kuressaare@trelleborg.com või rena.kaup@trelleborg.com Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.
Trelleborg Industrial Products Estonia kuulub 100% Trelleborg grupi koosseisu, mis on maailma üks juhtivaid polümeermaterjalide arendajaid ja tootjaid.Trelleborgi Kuressaare tehase põhitegevus on kummi-, metall,- ja silikoon detailide ning koostude tootmine masina,- ja autotööstuse ettevõtetele Euroopa regioonis.

- Peamisteks ülesanneteks on kummidetailide pressimine, puhastamine, detailide järeltöötlus, pakkimine

Nõudmised kandidaadile

- Kiire õppimisvõime
- kohusetundlik
- täpne

Omalt poolt pakume

- - väljaõpet ja koolitusi
- - kõiki tööks vajalikke vahendeid, sh iganädalaselt puhtaid tööriideid
- - sõidukompensatsiooni tööle ja koju sõitmiseks peale katseaega neile kes elavad maal
- - terviseraha (spordiklubi, veekeskus, massaaž).

Kontakt:
rena.kaup@trelleborg.com