Viljandi maakond
Täistööaeg
Keskharidus
25.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Viljandi vald, Mustivere küla, Tüma

Töö kirjeldus

Loomade talitamine (vastavalt normidele söötmine, jootmine, igapäevane looma pidamiskoha puhastamine); varjupaiga territooriumi puhtana hoidmine; varjupaiga külastajatega suhtlemine; igapäevaselt loomade tervisliku seisundi jälgimine ja muudatustest teavitamine varjupaiga juhatajale; vastavalt edastatud väljakutsetele loomade püüdmine ja korjuste koristamine, loomade varjupaika toimetamine ja varjupaiga töötajate poolt ettevalmistatud hoiukohta paigutamine; loomade toimetamine veterinaari juurde ja tagasi vastavalt varjupaiga juhataja korraldustele; esmase informatsiooni edastamine looma varjupaika sattumise asjaolude, tervisliku seisundi ja käitumise eripärade kohta varjupaiga juhatajale; varjupaiga autole igapäevase sisemise puhastuse tegemine.

Kes me oleme: Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, ja Võru. Oleme oma tegutsemisaja jooksul saatnud uutesse kodudesse üle 11 000 looma.Meie visioon: Igal loomal on oma kodu.Meie missioon: Aidata loomad koju tagasi, leida omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi soovimatute lemmikloomade arvukusest.Meie põhiväärtused: Hooli loomadest. Tee teistega koostööd. Austa ja toeta

- Loomade talitamine (vastavalt normidele söötmine, jootmine, igapäevane looma pidamiskoha puhastamine)
- varjupaiga territooriumi puhtana hoidmine
- varjupaiga külastajatega suhtlemine
- igapäevaselt loomade tervisliku seisundi jälgimine ja muudatustest teavitamine varjupaiga juhatajale
- vastavalt edastatud väljakutsetele loomade püüdmine ja korjuste koristamine, loomade varjupaika toimetamine ja varjupaiga töötajate poolt ettevalmistatud hoiukohta paigutamine
- loomade toimetamine veterinaari juurde ja tagasi vastavalt varjupaiga juhataja korraldustele
- esmase informatsiooni edastamine looma varjupaika sattumise asjaolude, tervisliku seisundi ja käitumise eripärade kohta varjupaiga juhatajale
- varjupaiga autole igapäevase sisemise puhastuse tegemine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- hea pinge- ja stressitaluvus
- empaatiavõime
- kiire reaktsiooni- ja otsustusvõime
- töö eeldab kogemust loomadega suhtlemisel
- nende käitumise tundmist
- oskust hinnata looma tervislikku seisukorda välisel vaatlusel
- tõsist ja suurt soovi tegeleda kodutute loomadega ning ei tohi karta loomi
- head autojuhtimisoskust

Omalt poolt pakume

- Võimalust aidata kaasa lemmikloomakultuuri tõstmisele Eestis
- töötamist mõnusas väikeses kollektiivis.

Kontakt:
Merike Torm
merike.torm@varjupaik.ee
5167099