Maaler-haavlipritsitööline

AKTSIASELTS NORWES METALL
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
06.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Tööstuse tn 5

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide (konteinerid)ettevalmistamine värvimiseks (puhastamine haavlipritsiga),värvimine ja transportimine.

AS Norwes Metall alustas oma tegevust 1998 aastal. Ettevõtte põhitegevusala on metallkonstruktsioonide koostamine. Ettevõte toodab: kompaktoreid, konteinereid, tõstukeid, haage haaretse süsteeme, treilereid, prügiautosid, liftdumpereid, kombineeritud veoautosid, kangeautosid. Kõik tooted on valmistatud järeleproovitud aastaga tehnoloogial. Ettevõttel on olemas turustajad erinevates riikides (Rootsi, Norra, Soome, Taani, Leedu, Venemaa, Poola, Inglismaa, Island). See efektiivne liit töötab edukalt, toetades kontserni filosoofiat – kvaliteetne ja kindel toode, toodetud õigel ajal, optimaalse hinnaga ning kliendi vajadusi arvestades.

- Metallkonstruktsioonide (konteinerid)ettevalmistamine värvimiseks (puhastamine haavlipritsiga),värvimine ja transportimine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb töökogemus ja tõstukijuhtimiseoskus

Omalt poolt pakume

- Tulemustele vastavat töötasu
- kindlat ja
- stabiilset töösuhet
- tasuta transporti Narvast.

Kontakt:
Tatjana Fomitšjova
personal@norwes.ee
+37253424513