Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
03.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Sepa tn 23

Töö kirjeldus

Ühistranspordi järelevalve talituse peaspetsialisti ülesandeks on:• kontrollida reisirongides ja avaliku liiniveo bussides sõiduõigust tõendavaid dokumente ning nende puudumisel või muu ühistranspordialase rikkumise avastamise korral viia läbi haldus- ja väärteomenetlusi;• kontrollida vedaja veokohustuse täitmisest kinnipidamist, ühissõidukijuhtide ametialase tegevuse vastavust ning vedaja poolt veo regulaarset korraldamist;• teha järelevalvet ühistranspordi peatuste korrasoleku üle;• menetleda kaebusi ja avaldusi vastavalt õigusaktides ning ameti asjaajamiskorras sätestatule.
Tundsid, et need märksõnad käivad Sinu kohta? Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 03.11.2019 aadressile konkurss@mnt.ee . Kandideerida saad ka värbamisportaalide CV Keskus ja CV-Online kaudu. Lisainfot töö sisu kohta annab Maanteeameti ühistranspordi järelevalve talituse juhataja Ahto Pahk e-posti aadressil ahto.pahk@mnt.ee ning kandideerimisküsimustes personaliosakonna peaspetsialist Teele Sepp telefonil 5305 1735 või e-posti aadressil teele.sepp@mnt.ee.
Maanteeamet kujundab turvalist ja toimivat liikluskeskkonda.

- • kontrollida vedaja veokohustuse täitmisest kinnipidamist, ühissõidukijuhtide ametialase tegevuse vastavust ning vedaja poolt veo regulaarset korraldamist
- • teha järelevalvet ühistranspordi peatuste korrasoleku üle
- • menetleda kaebusi ja avaldusi vastavalt õigusaktides ning ameti asjaajamiskorras sätestatule

Nõudmised kandidaadile

- Ootame kandideerima just Sind
- kui:• Sul on tahe ühistranspordikorralduses kaasa rääkida
- • oskad saadud andmeid analüüsida
- sünteesida
- võrrelda ja üldistada
- • Sul on vähemalt keskharidus
- kuid eelistatud on kõrgharidus õiguse-
- avaliku halduse- või transpordi õppesuunal
- • Sul on eelnev 3-aastane valdkondlik töökogemus
- kasuks tuleb eelnev haldus- ja väärteomenetluste läbiviimise kogemus
- • Sul on väga hea eesti keele oskus ja oskad vene ning inglise keelt suhtlustasemel
- • oled julge ja avatud suhtleja ning hea kirjaliku eneseväljendusoskusega
- • Sul on kehtiv mootorsõiduki juhtimisõigus.See töö sobib Sulle kui oled valmis töötama graafikujärgselt ka nädalavahetuseti
- julged iseseisvalt vastu võtta otsuseid
- oled proaktiivne ja analüütilise mõtlemisega
- oled koostööle orienteeritud ja hindad kõrgelt meeskonnatööd
- tuled toime pingelistes olukordades ja keskendud lahendustele.Eeldame tulevaselt kolleegilt teistele eeskujuks olevat liikluskäitumist ja laitmatut reputatsiooni.

Omalt poolt pakume

- Meiega oled õigel teel ja aitad meil kõigil ohutumalt liigelda
- Ühistranspordi järelevalve talituse peaspetsialistina oled meie visiitkaardiks ja mainekujundajaks. Annad oma panuse, et ühistranspordikorraldus oleks sujuv ning liiklejad jõuaksid sihtkohta mugavalt ja ohutult
- Meiega on Sul:
- • võimalusterohke ning mõjus töö, mille tulemusi tajume me kõik
- • paindlikud töötingimused stabiilse ja usaldusväärse tööandja juures
- • arendavad koolitused
- • igakuine sporditoetus
- • 35-päevane põhipuhkus ja vajadusel lisaks 3 tervisepäeva aastas

Kontakt:
Teele Sepp
teele.sepp@mnt.ee
53051735