Abikokk

LIDO Eesti OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Toitude valmistamine vastavalt tehnoloogilistele kaartidele. Töökoha korrashoid ja hügieeninõuete täitmine.

Juba 30 aastat oleme hoolitsenud selle eest, et meie visiitkaardiks oleks maitsev ja kvaliteetne toit. Lido kuulub Läti päritolu bistroo-restoraniketti, kuhu kuulub 20 kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Olles üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid Eestis, pakume tööd ligi 260 inimesele.

- Toitude valmistamine vastavalt tehnoloogilistele kaartidele
- Töökoha korrashoid ja hügieeninõuete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt ootame huvi toidu valmistamise vastu
- vastavalt kliendi soovile toidu taldrikule serveerimisvalmidust
- positiivsust
- julgust ja avatud suhtlemist
- korrektsust
- täpsust ja vastutustundlikkust
- kehtivat tervisetõendit ja tahet töötada meeskonnas

Omalt poolt pakume

- Töökogemust tuntud rahvusvahelises toitlustusettevõttes, stabiilset töösuhet, kindlat töötasu tunnitasu alusel, tööalast väljaõpet, tööd graafiku alusel, toetavat meeskonda, soodustusi ja üritusi.

Kontakt:
personal@lido.ee
55571640