Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tööd saab kõrgtööde montöör / mastitööde spetsialist telekommunikatsiooni alal Eestis.Töö sisuks on antennide, raadiolinkide ja telekommunikatsiooni tugijaamade ehituse - ja installatsioonitööd.Töö toimub mastides ja katustel. Võimalus tulla ka väljaõppega tööle. Töö algab kohe.

- Tööd saab kõrgtööde montöör / mastitööde spetsialist telekommunikatsiooni alal Eestis
- Töö sisuks on antennide, raadiolinkide ja telekommunikatsiooni tugijaamade ehituse - ja installatsioonitööd
- Töö toimub mastides ja katustel
- Võimalus tulla ka väljaõppega tööle
- Töö algab kohe

Nõudmised kandidaadile

- Peavad olema B-kat autojuhiload.Soovitavad oleksid vene - ja inglise keele oskus. Kasuks tulevad eelnevad töökogemused telekommunikatsiooni seadmete paigaldus / mastitööd

Omalt poolt pakume

- Head töökeskkonda koos asjatundlike töökaaslastega.
- Karjäärivõimalust.
- Täistööaega.
- Arengu - ja enesetäiendamise võimalust.

Kontakt:
Alari Viipsi
info@alsir.ee
+37256942701