Klienditeenindaja

AS Lux Express Estonia
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime Lux Expressi meeskonda naeratamise ja külalislahkuse spetsialisti!Sind paneb naeratama:- külalislahke suhtlemine väga erinevate inimestega, sõltumata ilmast;- võimalus lahendada meie reisijate kõikvõimalikke küsimusi ja ka muresid;- Sinu positiivsus ja soov anda endast iga päev parim;- inimeste päeva naeratusega kasvõi natukene paremaks tegemine
Kandideerimiseks palun saatke CV Natalja.Afanasjeva@luxexpress.eu
Lux Express on suurim rahvusvaheline ekspressliinide bussioperaator Balti regioonis, osutades bussiteenust 7 riigis. Põhisuundadeks on Peterburi, Tallinn, Riia, Vilnius ning Varssavi. Lux Express opereerib nii rahvusvahelisel kui ka Eesti tasandil.

- Otsime Lux Expressi meeskonda naeratamise ja külalislahkuse spetsialisti!Sind paneb naeratama:- külalislahke suhtlemine väga erinevate inimestega, sõltumata ilmast
- - võimalus lahendada meie reisijate kõikvõimalikke küsimusi ja ka muresid
- - Sinu positiivsus ja soov anda endast iga päev parim
- - inimeste päeva naeratusega kasvõi natukene paremaks tegemine

Nõudmised kandidaadile

- Positiivse ellusuhtumisega
- avatud suhtleja ja ettevõtlik meeskonnamängija. Suudad kiirelt reageerida ja pakkuda tipptasemel teenindust ka pingelistes olukordades

Omalt poolt pakume

- - tipptasemel teenus ja tuntud bränd - Lux Express
- - meeskond, kelle missioon on kvaliteetseima reisiteenuse pakkumine
- - vahetustega tööajad
- - naeratusele vastav töötasu
- - iga päev kuni 10 000 reisijat - on kellele naeratada :)

Kontakt:
Natalja Afanasjeva
Natalja.Afanasjeva@luxexpress.eu
5528392