Laojuhataja

Lock Force OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu põhiülesanneteks on laoosakonna töö planeerimine ja kauba vastuvõtmise-väljasaatmise igapäevane efektiivne korraldamine, laoseisu jälgimine ning inventeerimine ja inventuuride juhtimine.

Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük.

- Sinu põhiülesanneteks on laoosakonna töö planeerimine ja kauba vastuvõtmise-väljasaatmise igapäevane efektiivne korraldamine, laoseisu jälgimine ning inventeerimine ja inventuuride juhtimine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sinult:- Oskust laotööd planeerida ja inventeerida - Positiivset suhtumist ja head organiseerimisvõimet- Väga head eesti keele oskust ja suhtlustasandil inglise keele oskust

Omalt poolt pakume

- Pakume Sulle huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd pidevalt arenevas valdkonnas, täiendkoolitusi, tegusat ning rõõmsameelset kollektiivi, ühisüritusi ja ettevõtte soodustusi.

Kontakt:
Kadri Sigur
kadri@lockforce.ee
+3725289543