Lasteaiaõpetaja assistent

Tarbja Lasteaed-Kool
Järva maakond
Täistööaeg
Keskharidus
25.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Õpetaja abistamine õppe- ja kasvatustegevuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel. Iseseisev tegelemine lastega õhtupoolsel ajal.

Paide Valla Lasteaed-Kool asub Paide vallas Järvamaal. Hetkel on lasteaed-kool ainuke Paide valla alus- ja põhiharidust pakkuv haridusasutus.Lasteaed-kool tegutseb kahes külas: Sargveres ja Tarbjal.

- Õpetaja abistamine õppe- ja kasvatustegevuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel
- Iseseisev tegelemine lastega õhtupoolsel ajal

Nõudmised kandidaadile

- vastutustunne
- korrektsus ja täpsus
- hea koostöövõime
- hea suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume

- Tööd väikeses sobitusrühmas
- Toredat kollektiivi
- Enesetäiendamise ja enese proovilepanemise võimalusi
- Haigushüvitist alates teisest haiguspäevast

Kontakt:
Margit Silluta
margit@tarbjakool.edu.ee
525 0732