Tugiisik

EELK diakoonia- ja ühiskonnatöö sihtasutus
Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
05.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- aitab luua hooliva ning arendava kasvukeskkonna;- aitab ja toetab last toimingutes, millega laps ise toime ei tule; - aitab lapsel arendada ja kujundada tööharjumusi; - saadab vajadusel last väljaspool kodu (sh rehabilitatsiooniteenustele);- juhendab last vastavalt lapse võimetele;- viib lapse suhtes läbi vajalikke hooldus- ja hügieenitoiminguid;- tegeleb vajadusel lapse toitmisega;- motiveerib oma tegevuse ja juhendamisega last uute olukordadega kohanema;- toetab vajalike suhtluskontaktide loomisel;- tagab lapse turvalisuse;- loob lapsele eakaaslastega võrdsed võimalused vältimaks sotsiaalset tõrjutust;- osaleb haridusasutuses viibimise ajal toimuvatel ühisüritustel (sh ekskursioonid jms.).

Kohustused

- - aitab luua hooliva ning arendava kasvukeskkonna
- - aitab ja toetab last toimingutes, millega laps ise toime ei tule
- - aitab lapsel arendada ja kujundada tööharjumusi
- - saadab vajadusel last väljaspool kodu (sh rehabilitatsiooniteenustele)
- - juhendab last vastavalt lapse võimetele
- - viib lapse suhtes läbi vajalikke hooldus- ja hügieenitoiminguid
- - tegeleb vajadusel lapse toitmisega
- - motiveerib oma tegevuse ja juhendamisega last uute olukordadega kohanema
- - toetab vajalike suhtluskontaktide loomisel
- - tagab lapse turvalisuse
- - loob lapsele eakaaslastega võrdsed võimalused vältimaks sotsiaalset tõrjutust
- - osaleb haridusasutuses viibimise ajal toimuvatel ühisüritustel (sh ekskursioonid jms

Nõudmised kandidaadile

- - tööle asumisel kehtiv tervisetõend
- - oskus lastega suhelda ja kontakti luua
- - kokkupuude lastega (ei eelda erialast kogemust)
- - kannatlikkus ja usaldusväärsus

Omalt poolt pakume

- - kaks korda aastas ühisüritusi
- - võimalust anda oma panus laste heaolule
- - sõbralikku ja meeldivat kollektiivi.

Kontakt:
Doris Rass
doris.rass@estodiac.eu