Konsultant

Viru Maakohus
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
23.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ootame konsultandi ametikohale kandideerima kõiki, kes on huvitatud karjäärist kohtusüsteemis ja soovivad teha vastutusrikast tööd ning osaleda kohtuasjade menetlemisel seaduses ettenähtud ulatuses. Konsultandi peamised tööülesanded on kohtuniku abistamine kohtuasjade ettevalmistamisel ja kohtulahendite projektide koostamine.
Digitaalselt allkirjastatud CV ja motivatsioonikiri märgusõnaga „Konsultant“ palume saata aadressil virumk.konkurss@kohus.ee hiljemalt 23.09.2019. Täiendav info: Marve Varmo, marve.varmo@kohus.ee või tel 5301 4212

- Ootame konsultandi ametikohale kandideerima kõiki, kes on huvitatud karjäärist kohtusüsteemis ja soovivad teha vastutusrikast tööd ning osaleda kohtuasjade menetlemisel seaduses ettenähtud ulatuses
- Konsultandi peamised tööülesanded on kohtuniku abistamine kohtuasjade ettevalmistamisel ja kohtulahendite projektide koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat
- kui Sul on: - juriidiline kõrgharidus või oled seda omandamas - väga hea eesti keele oskus (C1-tase või sellele vastav tase) - väga hea kirjalik ja suuline väljendus- ja argumenteerimisoskus- arvuti kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

- - huvitavat ja arendavat tööd
- - võimalust teha koostööd valdkonna spetsialistidega
- - erialaseid koolitusi
- - paindlikku töökorraldust
- - palka peale katseaga 1400 eurot kuus
- - tööle asumise aega esimesel võimalusel.

Kontakt:
Marve Varmo
marve.varmo@kohus.ee
+372 5301 4212