Nõudepesija

LIDO Eesti OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on nõude pesemine masinaga ning töökoha korrashoid ja hügieeninõuete täitmine.

Juba 30 aastat oleme hoolitsenud selle eest, et meie visiitkaardiks oleks maitsev ja kvaliteetne toit. Lido kuulub Läti päritolu bistroo-restoraniketti, kuhu kuulub 20 kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Olles üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid Eestis, pakume tööd ligi 260 inimesele.

- Peamisteks tööülesanneteks on nõude pesemine masinaga ning töökoha korrashoid ja hügieeninõuete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt ootame head füüsilist vormi
- korrektsust
- puhtust
- täpsust ja vastutustundlikust ning kehtivat tervisetõendit

Omalt poolt pakume

- Töökogemust tuntud rahvusvahelises toitlustusettevõttes, stabiilset töösuhet ja kindlat töötasu tunnitasu alusel, tööalast väljaõpet, toetavat meeskonda, soodustusi ja ühisüritusi. Töötajal on ette nähtud vormiriietus.

Kontakt:
personal@lido.ee
55571640