Kahjuritõrjuja

Rentokil OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tööeesmärgiks on kahjulike ja soovimatute organismide elutegevuse ohjamine, et tagada parem ja ohutum elukeskkond ning elanikkonna teavitamine kahjuritega seotud ohtudest. Väljaõpe toimub kohapeal.
Vajalik oleks CV, haridust tõendav dokument, B- kategooria juhiluba. Dokumendid võib esitada e- maili teel toomas.trei@rentokil.com.
Kahjuritõrje teenus.

- Tööeesmärgiks on kahjulike ja soovimatute organismide elutegevuse ohjamine, et tagada parem ja ohutum elukeskkond ning elanikkonna teavitamine kahjuritega seotud ohtudest
- Väljaõpe toimub kohapeal

Nõudmised kandidaadile

- Töötajal peab olema hea füüsiline vorm ja vaimne tervis. Ta on vastutus- ja kaohanemisvõimeline
- täpne
- korrektne nii kliendi kui ka tööandja suhtes
- usaldusväärne ja kohusetundlik. Tal on hea enesedistsipliin
- pinge- ja stressitaluvus. Puuduvad kroonilised haigused ja ülitundlikkus. Oluline on käeline osavus
- liigutuste täpsus
- kiirus ja koordinatsioon. On otsustus- ja analüüsivõimeline.Teostatakse tausta uuring: ei tohi olla kriminaalkorras karistatud

Omalt poolt pakume

- Meeldivaid kolleege, paindlikku töögraafikut, väljaõpet kohapeal. Tööga seoses ametiauto, telefon, tööriided, isikukaitsevahendid.
- Palk on seotud otseselt töömahuga.
- Ettevõttes on boonussüsteem, mis on seotud uute klientide leidmisega ja müügitööga.

Kontakt:
toomas.trei@rentokil.com