Kuller

DHL Express Estonia AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu tulevased tööülesanded on* saadetiste jagamine ja korjamine* import- ja eksportkauba käsitlemine

DHL on maailma juhtiv logistikaettevõte, olles esindatud 220 riigis ja piirkonnas üle maailma. Oma enam kui 325 000 töötajaga pakume palju erinevaid logistilisi lahendusi. DHL on osa maailma juhtivast logistikakontsernist Deutsche Post DHL Group. DHL Express Estonia AS teostab lennukuller teenuseid & rahvusvahelist kaubavedu DHL tegutseb Eestis aastast 1993.

- Sinu tulevased tööülesanded on saadetiste jagamine ja korjamine import- ja eksportkauba käsitlemine

Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat kui oled hea suhtleja
- oma töös täpne ja korrektne ning oled heas füüsilises vormis valdad vabalt eesti keelt ning inglise keelt suhtlustasandil sul ei ole kehtivat kriminaalkaristust kasuks on kaubikusõidu kogemus
- Tallinna liikluse tundmine ning vene keele oskus

Kontakt:
Hedi Mäekivi
kandideeri@dhl.com
56808435