Tantsuõpetaja

K-Tantsukool MTÜ
Lääne-Viru maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi tantsutreenerit, kes hakkaks läbi viima showtantsu, tänavatantsu ja hip-hopi treeninguid lasteaedades ja koolides

K-Tantsukool on loodud lasteaialastele, kooliealistele lastele ning noorukitele nende mitmekülgseks tantsualaseks harimiseks. K-Tantsukool põhiliseks tantsustiiliks on Show- ja Tänavatants, samuti haarame ka Hip-Hop ning akrobaatika elemente. K-Tantsukooli eesmärk on ühendada lapsi ja noori, kes naudivad tantsimist ja muusikat. Koolitada lapsi/noori juba varases eas selleks, et tekiks hea rütmitunne, kehatunnetus, koreograafia oskus, loovus, täpsus ning oskus tantsida erinevaid tantsustiile. Meie treenerid on energilised ja rõõmsameelsed, samuti ka K-Tantsukooli liikmed. Soovime propageerida sõbralikust ja tolerantsust üksteise vastu ning samuti ka teiste tantsuklubide/koolide vastu, sest siiski teeme kõik sama- naudime tantsimist! Tantsime koos naeratuse näole!

- Otsime oma kollektiivi tantsutreenerit, kes hakkaks läbi viima showtantsu, tänavatantsu ja hip-hopi treeninguid lasteaedades ja koolides

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik on eelnev tantsukogemus ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus. Kasuks tuleb varasem kogemus lastega töötamisel

Omalt poolt pakume

- Motiveerivat töötasu, abivalmis ja sõbralikku kollektiivi, paindlikku tööaega

Kontakt:
Kairit Kaaleste
info@k-tantsukool.ee