Vastutav klienditeenindaja

Baltic Restaurants Estonia AS
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide teenindamine kassas, töökoha korrashoid, vajadusel abistamine köögis või nõudepesus, kaupade väljapanek, söögisaali korrashoid, inventuuri läbiviimine, kauba tellimine
Kandideerimiseks ja info saamiseks helistage kontaktnumbril 5300 2971.
Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

- Klientide teenindamine kassas, töökoha korrashoid, vajadusel abistamine köögis või nõudepesus, kaupade väljapanek, söögisaali korrashoid, inventuuri läbiviimine, kauba tellimine

Nõudmised kandidaadile

- Sind iseloomustavad töökus
- kohusetundlikkus
- positiivne suhtumine töösse ja kollektiivi
- oled abivalmis ja usaldusväärne
- puhas ja kiire

Omalt poolt pakume

- Tööriideid ja tööjalatseid. Ettevõttepoolseid soodustusi, sh väga soodsat lõunasööki. Ametlikku ja stabiilset sissetulekut. Täiendavat tervisekindlustust.
- - Tööaeg E-R 08:00-16:30
- - Väljaõpe kohapeal
- - Ametlik ja õigeaegne töötasu
- - Omapere soodustused
- - Täiendav tervisekindlustus.

Kontakt:
cv.ee@balticrest.com
53002971