Uste ja akende paigaldaja

Kvaliteetuks OÜ
Lääne-Viru maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
04.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Metalluste, puituste, lukkude ja liistude paigaldus, uste montaaž, demontaaž. Avatäidete paigaldus, Toodete transport

Meie kogemus turul on pikk, sellega seoses saame iga toote osas anda kliendile nõu ja aidata leida kliendile kõige õigem toode, mida just tema soovib ja vajab.Meie tootevalikust leiate:MetalluksedTulekindlad metalluksed EI30-EI60KorteriuksedVälisuksedSiseuksedAlumiiniumist tootedTerasprofiilist tootedTäispuidust uksed, EI30 puituksedGarderoobi uksedEritellimusmööbel: kliendi soov – meie teostusLukustuslahendused – kvaliteetsed ja turvalisedPakume;Professionaalset infot leidmaks sobivaima tooteKiiret reageerimistLühikest tarneaegaKvaliteetseid tootedSoodsaid hindasidKliendi soovidele ja vajadustele vastavaid terviklahendusiTerviklahendust – mõõtmisest paigalduseni

- Metalluste, puituste, lukkude ja liistude paigaldus, uste montaaž, demontaaž
- Avatäidete paigaldus, Toodete transport

Nõudmised kandidaadile

- Ootame enda meeskonda kohusetundlikku ja töökat inimest
- kes omab kogemust uste
- akende ja lukkude paigaldusega.

Omalt poolt pakume

- Konkurentsivõimelist töötasu, häid töökaaslasi, liikuvat tööd, kõike vajalikku hea töö tagamiseks.

Kontakt:
Kadi Normet
kadi@kvaliteetuks.ee
53466235