Rongijuht

"HORIZON" TSELLULOOSI JA PABERI AKTSIASELTS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Töö ettevõtte raudteel, raudteetranspordi manöövritood sise- ja välisterritooriumil.

Rahvusvahelisse Tolaram Gruppi kuuluv Horizon Tselluloosi ja Paberi AS (Horizon) on üks juhtivatest pakendipaberi tootjatest maailmas ja suurematest ettevõtetest Eestis, kes ekspordib toodangut 75 riiki. Viimase kümne aasta jooksul on ettevõte teinud investeeringuid tootmisse ja puhtama keskkonna loomisse üle 100 miljoni euro. Ettevõte on sertifitseeritud juhtimissüsteemi standardi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001 järgi. Viimasel kolmel järjestikusel aastal on Horizoni hinnatud AA (väga hea) krediidireitinguga ettevõtteks. Oleme tööandjaks enam kui 400-le inimesele. Info www.horizon.ee.

- Töö ettevõtte raudteel, raudteetranspordi manöövritood sise- ja välisterritooriumil

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus vedurijuhina vähemalt 3-5 aastat

Omalt poolt pakume

- Töötajatele väljaspoolt Kehrat sõidukulude kompenseerimine.
- Boonust.

Kontakt:
Irina Zubets
info@horizon.ee
6085 007