Kokk

Baltic Restaurants Estonia AS
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
07.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptile;- sooja ja külma toidu valmistamine;- serveerib toitu ja teenindab kleinte.

Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

Kohustused

- - toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptile
- - sooja ja külma toidu valmistamine
- - serveerib toitu ja teenindab kleinte

Nõudmised kandidaadile

- Koka eriharidus. Sind iseloomustavad töökus
- kohusetundlikkus
- positiivne suhtumine töösse ja kollektiivi
- oled abivalmis ja usaldusväärne
- puhas ja kiire

Omalt poolt pakume

- Täiendav tervisekindlustus.
- Tööriided ja jalatsid tööandja poolt.
- Ettevõttepoolsed soodustused, sh väga soodne lõunasöök.
- Ametlik ja stabiilne sissetulek.
- Peresõbralik tööaeg E-R 06:30-15:00
- Täiendav tervisekindlustus

Kontakt:
cv.ee@balticrest.com
53002971