Võru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
29.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ladustad kaupa, komplekteerid ja valmistad väljastamiseks ette

Kaitsevägi on Vabariigi Valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväge juhib Kaitseväe juhataja.Eesti riigikaitse on üles ehitatud totaalkaitse printsiibil ja riigikaitse eesmärk on säilitada Eesti iseseisvus ja sõltumatus, tema maa-ala, territoriaalvete ning õhuruumi lahutamatu ja jagamatu terviklikkus, põhiseaduslik kord ning rahva turvalisus. Riigikaitse juhtimisstruktuur tagab Kaitseväe valmisoleku rahuajal ja kriisiolukordades. Kaitsevägi teostab sõjalist kaitset.

- Ladustad kaupa, komplekteerid ja valmistad väljastamiseks ette

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidust ja sellele lisanduvat tõstukijuhi kutsetunnistustHäid teadmisi laomajandusest
- ladustamise tehnoloogiatest
- töö korraldusest ladudes ning tõstukite tüüpidest ja otstarbestValmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontrollDistsiplineeritust
- otsustus- ja vastutusvõimet
- korrektsustKANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISETõstukijuhi tunnistus ja CE-kategooria juhiloadMaterjaliarvestussüsteemi MAS AX kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

- Põhipuhkust 35 päeva aastas
- Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
- Suurepäraseid sportimisvõimalusi
- Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
- Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

Kontakt:
Daisi Želizko
daisi.zelizko@kra.ee
51939039