Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Kambja vald, Reola küla, Mingi tee 17

Töö kirjeldus

Vastavalt töökäskudele armatuurterase ja armatuurvõrgu töötlemine. Armatuurterase tükeldamine ja painutamine. Valmisdetailide pakendamine, markeerimine. Toorme vastuvõtt ja laadimine.

- Vastavalt töökäskudele armatuurterase ja armatuurvõrgu töötlemine
- Armatuurterase tükeldamine ja painutamine
- Valmisdetailide pakendamine, markeerimine
- Toorme vastuvõtt ja laadimine

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlikkus
- täpsus ja korrektsus. Iseseisva töö oskus.Kasuks tuleb C-kategooria juhilubade olemasolu
- valmidus vahetustega tööks
- eelnev töökogemus armatuurterase tükeldamisel ja painutamisel
- arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd. Kaasaegseid töötingimusi.

Kontakt:
kristjan.petersell@aresteras.ee
+372 59088866