Dispetšer

Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

● busside liinile väljumise ja operatiivse asendamisetagamine● vajalike dokumentide täitmine ja väljastamine● igapäevase aruandluse koostamine● sidepidamine bussijuhtidega ja teiste dispetšeritega● leitud esemete registreerimine andmebaasi jaüleandmine hoiule
Lisainfo ja küsimused: telefonil 643 4141 või margit.savisaar@tallinnlt.eeCV edastamine aadressil: personal@tallinnlt.ee või margit.savisaar@tallinnlt.ee
Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts teenindab pealinnas bussi, trammi ja trolliga kokku rohkem kui 142 miljonit reisijat aastas

Nõudmised kandidaadile

- oled hea suhtlejaoled koostöövalmis ning suudad probleeme lahendada operatiivselttuled toime pingelises olukorras

Omalt poolt pakume

- ● vastutusrikast, huvitavat ja stabiilset tööd
- ● paindlikku tööaega graafiku alusel
- ● väljaõpet koha peal
- ● sportimisvõimalusi

Kontakt:
personal@tallinnlt.ee