Veterinaararst

Rakvere Farmid Aktsiaselts
Viljandi maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Haiguste õigeaegne profülaktika ja haigete loomade ravi
Esita oma CV ja töötasu soov e-posti aadressil: ylle.haukanomm@hkscan.com hiljemalt 30.september 2019.a. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 15.oktoober 2019.a.
Eesti suurim seakasvatusettevõte AS Rakvere Farmid on HKScan Estonia tütarettevõte, kasvatades 40% Eestis kasvavatest nuumsigadest. HKScan on Põhjamaade liha-ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevaselt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses - farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab tuntud kaubamärkide all kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid.

Kohustused

- Haiguste õigeaegne profülaktika ja haigete loomade ravi

Nõudmised kandidaadile

- Veterinaaralane kõrgharidus
- valmisolek meeskonnatööks

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja väljakutsete rohket tööd Baltikumi suurimas pidevalt arenevas seakasvatusettevõttes

Kontakt:
Ülle Haukanõmm
Ylle.Haukanomm@hkscan.com
4351901