Lao tiimijuht

INDOOR GROUP AS
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- kauba vastuvõtmine ja ladustamine, - kauba komplekteerimine, - kauba väljastamine klientidele, - lao korrashoid, - inventuurides osalemine.

Indoor Group AS on Asko ja Sotka brändidega üks Eesti suurimaid sisustuskaupade ja mööbli müüjaid. Ettevõte on tegutsenud Eestis alates 1996. aastast. Nii Askol kui Sotkal on praeguseks 4 kauplust üle Eesti. Kummalgi ketil on ka oma e-pood - www.asko.ee, www.sotka.ee. Indoor Group AS administratsioon asub Tallinnas.

- - kauba vastuvõtmine ja ladustamine, - kauba komplekteerimine, - kauba väljastamine klientidele, - lao korrashoid, - inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Töö eeldab korrektsust
- täpsust ja meeskonnas töötamise tahet
- head füüsilist vastupidavust
- soovitavalt eelnevat laotöökogemust
- soovituslik juhilubade olemasolu

Omalt poolt pakume

- - suurettevõtte soodustusi (sh sporditoetus),
- - konkurentsivõimelist palka,
- - tööd graafiku alusel.

Kontakt:
Ahti.Vichterstein@indoorgroup.ee