Veoautojuht

Combitrans OÜ
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tööks on peamiselt saeveskitest puisteainete vedu sadamatesse ja pelletitehastesse.

Combitrans OÜ on Warmeston OÜ ettevõtete gruppi kuuluv hakkepuidu tootmise- ja transpordifirma. Ettevõtte põhitegevus on hakkepuidu tootmine ja transport pelletitehastesse üle Eesti ja valmistoodangu (puidugraanul) vedu tehastest erinevatesse sadamatesse. Oleme veendunud, et kvaliteetse teenuse pakkumiseks ja ka juhtide rahulolu suurendamiseks saab kasutada vaid korralikku ja värsket tehnikat. Masinapargi keskmine vanus on 2-3 aastat ja tehnikat uuendame pidevalt. Seoses Warmeston OÜ grupi kiire kasvuga, oleme ka meie kiiresti kasvanud ja tänaseks on meie masinapargis juba üle 25 veoki, mitu puiduhakkurit, võsagiljotiini ja forvarderit, mis paiknevad kõikjal üle Eesti.

- Tööks on peamiselt saeveskitest puisteainete vedu sadamatesse ja pelletitehastesse

Nõudmised kandidaadile

- Digimeeriku kaart
- töötahe

Omalt poolt pakume

- Korralik tehnika, palju tööd, põhipuhkus suveajal.

Kontakt:
heldur@combitrans.ee
5301 7719