Projektijuht

Esteet OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
04.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tõlketööde laiali jagamine tõlkijatele ja toimetajatele; tõlgetele tehniline kontroll; vajadusel tõlgetele toimetamine.

Esteet OÜ on 2006. aastal asutatud rahvusvaheliselt tegutsev tõlkebüroo. Pakume nii kirjalikku kui ka suulist tõlget, vajadusel notariaalset tõlget ja dokumentide apostillimist. Teostame ka teksti korrektuuri, toimetamist ja küljendamist.Meil on üle 30 keelesuuna ning professionaalsed ja usaldusväärsed tõlgid.

Kohustused

- Tõlketööde laiali jagamine tõlkijatele ja toimetajatele
- tõlgetele tehniline kontroll
- vajadusel tõlgetele toimetamine

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus.Muud keelteoskused on teretulnud

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi ja töökeskkonda asukohaga Tallinna kesklinnas
- ettevõtte spetsiifilist väljaõpet ja tuge
- poolte kokkuleppel ka kodus töötamise võimalust
- poolte kokkuleppel ka osalise tööaega töötamise võimalust
- stabiilset ja kindlat sissetulekut.

Kontakt:
Lilia Chykalska
lilia@esteet.ee
56682472