Tartu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Galerii valvamine ja korrashoid ning näituste ja teoste tutvustamine külastajatele; müügitöö ja sellega seotud tegevused; abi ürituste ja näituste avamiste ettevalmistamise ja läbiviimise juures; abitegevused näituste ettevalmistus- ja installatsiooniperioodil; info sisestamine veebilehel ja reklaamkanalites.
Palume CV ja motivatsioonikiri koos enda kontaktandmetega saata e-postile kogo@kogogallery.ee.

- Galerii valvamine ja korrashoid ning näituste ja teoste tutvustamine külastajatele
- müügitöö ja sellega seotud tegevused
- abi ürituste ja näituste avamiste ettevalmistamise ja läbiviimise juures
- abitegevused näituste ettevalmistus- ja installatsiooniperioodil
- info sisestamine veebilehel ja reklaamkanalites

Nõudmised kandidaadile

- Hea ja rõõmsameelne suhtleja
- loominguline
- uudishimulik
- kuid ka täpne ja tähelepanelik detailides
- järjekindel
- kohusetundlik. Huvi kaasaegse kunsti ja kunstituru vastu
- soov ennast selles vallas harida

Omalt poolt pakume

- Tööd loomingulises ja inspireerivas valdkonnas
- head ja vaheldusrikast töökeskkonda
- võimalust panustada oma ideedega galerii arengusse ja oma ideid ellu viia
- võimalust õppida palju kaasaegse kunsti ja kunstituru kohta
- kohtumist huvitavate inimestega
- võrdlemisi paindlikku tööeaega.

Kontakt:
Liina Raus
liina.raus@gmail.com
55607971