Administraator

CV Partner OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
20.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- sõbralik klientide vastuvõtt ja nõustamine;- kohene reageerimine telefonikõnedele ja e-kirjadele;- teabe operatiivne töötlemine ja edastamine;- kosmeetiliste teenuste ja toodete müük ja tutvustamine;- andmete sisestamine arvutiprogrammi ja õigete arvete esitamine.

CV Partner OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2009.

Kohustused

- - sõbralik klientide vastuvõtt ja nõustamine
- - kohene reageerimine telefonikõnedele ja e-kirjadele
- - teabe operatiivne töötlemine ja edastamine
- - kosmeetiliste teenuste ja toodete müük ja tutvustamine
- - andmete sisestamine arvutiprogrammi ja õigete arvete esitamine

Nõudmised kandidaadile

- - viisakas
- meeldiv suhtleja
- - klienditeeninduse kogemusega
- - hea eesti keele oskus
- vene keel suhtlustasandil
- kasuks tuleb inglise ja soome keelte oskus
- - arvuti- ja kontoriseadmete käsitlemise oskus
- - valmis töötama graafiku alusel

Omalt poolt pakume

- - püsivat tööd edukas ettevõttes
- - konkurentsivõimelist töötasu
- - kaasaaegseid ning mugavaid töötingimusi kesklinnas
- - meeldivat kollektiivi ja head tööõhkkonda
- - enesetäendamisvõimalusi.

Kontakt:
cv@cvp.ee
53571278