Kvaliteedispetsialist

Kaitseressursside Amet
Tartu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
22.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Õppe- ja teadusarendustegevuseks ning juhtimiseks vajalike arvamus- ja rahulolunäitajate kogumine, süstematiseerimine, analüüsimine ning metoodiliselt korrektne esitamine, et toetada akadeemia eesmärkide täitmist.

Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

- Õppe- ja teadusarendustegevuseks ning juhtimiseks vajalike arvamus- ja rahulolunäitajate kogumine, süstematiseerimine, analüüsimine ning metoodiliselt korrektne esitamine, et toetada akadeemia eesmärkide täitmist

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus (soovitatavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon)
- teadmised kvaliteedijuhtimise põhimõtetest ning sise- ja välishindamise korraldusest
- teksti-
- tabelitöötlus- ja statistikaprogrammide ning andmekogude kasutamise oskus
- inglise keele oskus kesktasemel
- planeerimis- ja organiseerimisoskus
- hea analüüsioskus
- hea eneseväljendusoskus

Omalt poolt pakume

- Stabiilset ja kindlat sissetulekut arenguvõimalusi ja täiendusõpet, sportimisvõimalusi, 35-päevast puhkust.

Kontakt:
Madis Laanesoo
madis.laanesoo@kra.ee
5345 1818