Laotööline

sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.09.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Laohoidja abistamine kaupade vastuvõtul ja väljastamisel köögile. Kaupade kontroll ja paigutamine ladudesse. Tööaeg E-R kell 5.30-13.30. Asendusperiood umbes 2-3 kuud.

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum on Eesti suurim tervishoiuorganisatsioon. Ligemale 200-aastase ajalooga Tartu Ülikooli Kliinikumi on integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö, siin kohaldatakse Eestile uusi ravimeetodeid ja ravimeid.

- Laohoidja abistamine kaupade vastuvõtul ja väljastamisel köögile
- Kaupade kontroll ja paigutamine ladudesse
- Tööaeg E-R kell 5
- 30-13
- 30
- Asendusperiood umbes 2-3 kuud

Nõudmised kandidaadile

- Tööle asumisel vajalik tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi, tööriietust.

Kontakt:
Rita Zivuv
rita.zivuv@kliinikum.ee
731 8120