Lukksepp

HHLA TK Estonia AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
18.10.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tehnohoolduse ja remondi tööde (k. a vajalike maalritööde) teostamine sadamas kasutusel olevatel laadimismasinatel.

HHLA TK Estonia AS on Muuga sadamas asuv ettevõte, mis on Eesti suurimaks ja kaasaegseimaks kaubasadamaks. Ettevõte on vastavalt pakutavale teenuseosutamise spetsiifikale jagatud kaheks terminaliks: konteinerterminal ja üldkaubaterminal. Pakutavateks teenusteks on stividoriteenused, kaupade ladustamine (sh tuleb esile tõsta häid võimalusi sügavkülmutatud toidukaupade, paberi ja kotikaupade hoiustamiseks), veoste ekspedeerimine, tollivormistuste teenused, sadamatehnika hooldus, remont ja rent ning sadamatöötajate koolitus. Ettevõte omab ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 ja ISO 22000:2005 kvaliteedijuhtimissüsteemi

Kohustused

- Tehnohoolduse ja remondi tööde (k
- a vajalike maalritööde) teostamine sadamas kasutusel olevatel laadimismasinatel

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev kogemus sarnasel töökohal

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes Muuga Sadamas.
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
- Motivatsioonipaketti.
- Professionaalse ja karjääri kasvu võimalust.
- Lisaks põhipuhkusele 3 tasulist puhkusepäeva.
- Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes.
- Soodustingimustel toitlustamist ja transporti.
- Tallinnast ja Maardust.

Kontakt:
Georgi Ignatov
georgi.ignatov@tk.ee
53011498